• Водонагрівач Atlantic VSRS 300L

Бажання насолоджуватися комфортними побутовими умовами притаманне всім жителям нашої країни, тому все частіше для здобуття незалежності від роботи комунальних служб власники приміщень встановлюють водонагрівачі. Серед різноманіття пропозицій важливо вибрати найбільш надійний і одночасно відповідного обсягу з оптимальним рівнем експлуатаційних витрат. Зробити це нескладно ознайомившись з лінійкою товарів від французького бренду Атлантик.

Atlantic VSRS 300 - гарячої води багато не буває

Якщо у вас велика сім'я (5 і більше осіб), яка любить приймати ванну, або ж є інші точки споживання гарячої води у великих обсягах, рекомендуємо Atlantic VSRS 300. Дана модель відноситься до серії Steatite Exclusive VSRS, має масу переваг і завоювала безліч вдячних відгуків і відмінну репутацію.

Atlantic VSRS 300 - переваги вибору

 1. Незважаючи на великий обсяг бака, водонагрівач має відносно компактні розміри і може бути інтегрований в будь-який сучасний інтер'єр.
 2. Доступна ціна.
 3. Універсальність може використовуватися для монтажу з напругою 220 і 380 В.
 4. Економічність, ТЕН розташований в колбі, за рахунок більшої площі бере участь в теплообміні має більш високий ККД, ніж моделі з класичним типом нагрівального елементу.
 5. Наявність гарантії від виробника як на окремі елементи, так і на виріб в цілому.
 6. Простота експлуатації та сервісного обслуговування, яке рекомендовано проводити не рідше 1-го разу на 2 роки. Перелік робіт входить в обслуговування і порядок їх робіт описані в інструкції і гарантійному талоні.

Atlantic VSRS 300 в інтер'єрі

Atlantic VSRS 300 - технічні параметри та особливості

 • Даний агрегат призначений для підлогового вертикального монтажу з нижнім підведенням комунікацій.
 • Сухий стеатитовий ТЕН потужністю 3000 Вт дозволяє нагріти 300 літрів води до температури +65 (+/-5) за Цельсієм за 345 хвилин.
 • Використання пінополіуретанової теплоізоляції дозволяє мінімізувати втрати і зберегти корпус прохолодним. Теплові втрати при 2,50 кВт на добу при максимальному нагріванні.
 • Багатоступінчастий захист: від перегріву, наявність клапана для скидання надлишкового тиску (максимальне робоче 8 бар), клас ізоляції від пилу і вологи IP 24 (допускається експлуатація бойлера в приміщеннях з вологістю до 80% і можливістю попадання бризок на агрегат).
 • Наявність магнієвого анода захищає внутрішні поверхні від утворення нальоту і дозволяє зберегти максимальну працездатність протягом усього терміну експлуатації. Заміна анода повинна проводитися в період сервісного обслуговування відповідно до рекомендацій з документації додається до пристрою.
 • Бак виконаний з високоякісної сталі. Зовні поверхня оброблена методом порошкового фарбування. Усередині склокерамічне гладке високоміцне покриття створене методом електростатичного нанесення.

Atlantic VSRS 300 стеатитовий ТЕН

Для кого підходить Atlantic VSRS 300

 1. Житлові приміщення.
 2. Комерційна нерухомість: офіси, виробництва, торгові та розважальні центри.
 3. Заклади громадського харчування, готелі, загальноосвітні установи, соціальні об'єкти.

Цей водонагрівач виробляється на сучасній лінії в Україні з високоякісних комплектуючих під постійним контролем представників з центрального підрозділу французького бренду.

У нас на сайт ви можете прочитати інструкцію, порівняти характеристика даного агрегату з іншими, дізнатися відгуки про Atlantic VSRS 300 і поділитися своїми враженнями від приладу.

Вид Тена Сухой
Напруга 220
Обсяг 300 л
Потужність 3 кВт
Спосіб установки Вертикальный
Тип водонагрівача Накопительный
форма корпусу Цилиндрический

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Водонагрівач Atlantic VSRS 300L

 • Виробник: Atlantic
 • Модель: 1561
 • В наявності
 • 21 079.00 грн.