• Водонагрівач Ariston PRO1 R 80 VTS 1,8 K 80 л, непрямий нагрів, хутро. упр-ня, ліворуч, Італія

Дизайн

Ariston PRO1 R 80 VTS 1,8K - бойлер від всесвітньо відомого виробника побутової техніки, яка відрізняється своєю надійністю і довговічністю. Крім цього, дана модель примітна своїм зовнішнім виглядом. Бойлер отримав прямокутну форму, завдяки чому його можна встановити як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні. Строгий, сучасний дизайн, який відмінно впишеться в інтер'єр будь-якої кімнати.

Управління

Бойлер оснащена електронною панеллю управління, яка забезпечує зручність і комфорт використання. Регулятор температури розташований на зовнішній частині корпусу. З метою безпеки передбачена система захисту від перегріву і від включення без води. За рівнем захисту оболонки водонагрівач відповідає класу IPХ4 (повна гідроізоляція).

Переваги

Бойлер Ariston PRO1 R 80 VTS 1,8K примітний економією енергії до 14%. Є прискорений нагрів, який забезпечується за рахунок наявності двох нагрівальних елементів, з сумарною їх потужністю 2,5 кВт (1,5 кВт + 1 кВт). Є можливість точної настройки і відображення температури. Довговічність приладу забезпечується наявністю емалевого покриття, яке надійно захищає внутрішній бак від корозії.

Особливості моделі

На дисплеї відображається інформація про кількість порцій гарячої води для прийняття душу, що безумовно дуже зручно. Глибина 27 см економить простір. Використовується передова конструкція для швидкого нагріву і економії електроенергії. Для безпеки використовується триступенева електронна система захисту. Є система авто. Варто відзначити наявність технології nanomix, яка дає + 15% гарячої води за той же час.

Вид Тена Мокрый
Напруга 220
Обсяг 80 л
Потужність 1.8 кВт
Спосіб установки Вертикальный
Тип водонагрівача Накопительный
форма корпусу Цилиндрический

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Водонагрівач Ariston PRO1 R 80 VTS 1,8 K 80 л, непрямий нагрів, хутро. упр-ня, ліворуч, Італія

  • Виробник: Ariston
  • Модель: 1518
  • В наявності
  • 4 590.00 грн.