• Водонагрівач Ariston PRO1 ECO 50 V 1,8 K PL DRY 50 л, круглий, електр. уп-ня, сухий тен, Італія

Актуальний в будь-який час

Накопичувальний водонагрівач Ariston PRO1 ECO 50 V 1,8K PL DRY стане в нагоді всім жителям приватного сектора, де постачання гарячої води не провадиться в принципі, а також стане корисним доповненням в будь-якій квартирі багатоповерхового будинку. Адже настільки неприємна подія, як відключення гарячої води в профілактичних цілях, трапляється часто.

Накопичувач тепла

Місткий бойлер завдяки потужності в 1800 Вт дозволяє за один прийом підігріти і видати відразу 50 л води. Процес займає близько півтори години (1ч. 27 хв.). Завдяки надійним матеріалам і технологіям, використаним при збиранні приладу, вода довго зберігає отримане тепло. Так, бак виконаний з нержавіючої сталі, з внутрішньої сторони покритий, довговічною і хімічно нейтральною титанової емаллю.

Потужний підігрів

Водонагрівач працює на двох ТЕНах закритого (сухого) типу і здатний нагріти воду на максимально допустиму межу 80° С. Вибір параметра здійснюється самим користувачем за допомогою відкритого регулятора розташованого на корпусі апарату. Удосконалена конструкція ТЕНів убезпечить від можливого удару електричним струмом при поломці, знижує ймовірність появи накипу при роботі з жорсткою водою, а також проста в експлуатації і заміні деталей. Збільшений магнієвий анод убезпечить робочі органи від корозії.

Проста установка

Вдала вертикальна компоновка циліндричного бака ідеально підходить для тісних, вузьких приміщень (санвузол або ванна в малогабаритній квартирі). Передбачено підвісний монтаж на стіну. Органи управління знаходяться спереду, важливий показник з урахуванням варіацій установки.

Легке управління

Нескладне електронне управління доступно кожному. Всі настройки прості і інтуїтивно зрозумілі. Параметри виставляються з високою точністю і висвічуються на РК-дисплеї. Крім того на екрані з'являється інформація про можливі неполадки системи і збої в роботі.

Вид Тена Сухой
Напруга 220
Обсяг 50 л
Потужність 1.8 кВт
Спосіб установки Вертикальный
Тип водонагрівача Накопительный
форма корпусу Цилиндрический

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Водонагрівач Ariston PRO1 ECO 50 V 1,8 K PL DRY 50 л, круглий, електр. уп-ня, сухий тен, Італія

  • Виробник: Ariston
  • Модель: 1514
  • В наявності
  • 6 170.00 грн.