• Водонагрівач Ariston PRO1 ECO 120 V 2K CZ EU 120 л, електр. упр-ня

Основні переваги

Накопичувальний електричний водонагрівач Ariston PRO1 ECO 120 V 2K CZ EU- безпечний і зручний в експлуатації. Система потрійного захисту ABS включає:автоматичний захисний вимикач (ПЗВ), захист від включення при відсутності води в бойлері і активну електричну захист. Нагрівальний елемент- два незалежних Тена. Використовується при частих перебоях в роботі централізованого гарячого водопостачання або при його відсутності. Місткий обсяг 120 літрів, максимальна температура нагріву 80 градусів. Забезпечать гарячою водою родину з 4-6 чоловік.

Габарити 450 x 1108 x 470 мм

Дизайн

Стандартний, вертикальний, циліндричний корпус білого кольору. Має цифровий індикатор включення нагріву. Внутрішня поверхня бака- сталь, покрита емаллю TITANSHIELD. У поєднанні з магнієвим анодом, збільшують термін служби бойлера, і запобігають появі корозії.

Функції

Електронний тип управління. Запобіжний клапан, є захисним механізмом від надлишкового тиску всередині бака. Автоматичний захист від перегріву відключить нагрівальний елемент, коли вода досягне потрібної температури. Функція ECO нагріває воду до максимальної температури для знезараження стінок бака. Функція прискореного нагріву використовує два Тена одночасно, для швидкого підігріву води і економії електроенергії.

Переваги

Низький рівень енергоспоживання. NANOMIX- технологія подачі і розподілу води в баку, допомагає не змішуватися верствам холодної і гарячої води. Тривале збереження високої температури води за рахунок пенополиуретановой термоізоляції без фреону. Купуючи водонагрівач (бойлер) Ariston PRO1 ECO 120 V 2K CZ EU, ви отримуєте комфорт і незалежність від роботи централізованого гарячого водопостачання.

Вид Тена Мокрый
Напруга 220
Обсяг 120 л
Потужність 2 кВт
Спосіб установки Вертикальный
Тип водонагрівача Накопительный
форма корпусу Цилиндрический

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Водонагрівач Ariston PRO1 ECO 120 V 2K CZ EU 120 л, електр. упр-ня

  • Виробник: Ariston
  • Модель: 1512
  • В наявності
  • 6 250.00 грн.