• Водонагрівач Ariston BLU1 ECO 50 V 1,8 K PL DRY 50 л, круглий, електр. уп-ня, сухий тен, Італія

Для чого розроблений Ariston BLU1 ECO 50 V 1,8K PL DRY

Ariston BLU1 ECO 50 V 1,8K PL DRY - електричний пристрій накопичувального типу призначений для забезпечення гарячою водою. Бойлер монтується вертикально. Купити Ariston BLU1 ECO 50 V 1,8K PL DRY рекомендується для:

 • Квартир, приватних будинків для 1-2х користувачів.
 • Для офісних та інших приміщень комерційного, громадського призначення, де витрата води здійснюється через змішувач на раковині.

Технологічні рішення і особливості експлуатації

 1. Сталевий бак з емальованим внутрішнім покриттям TITANSHIELD, стійкий до корозії і впливу домішок, що містяться у воді.
 2. 2 сухих ТЕНа (закритих) не мають прямого контакту з водою, що мінімізує ризик виникнення коротких замикань. Нагрівають 50 літрів до температури +65°С за 88 хвилин.
 3. Запатентована унікальна технологія WaterPlus зменшує змішування нагрітої води із холодною, яка прибуває, що дозволяє отримувати користувачам на 16% більше гарячої води.
 4. Пінополіуретанова теплоізоляція корпусу робить його холодним і безпечним для контакту зі шкірою і предметами.
 5. Вбудований магнієвий анод нівелює негативний вплив електрохімічної корозії, що виникає в ході роботи системи. Також він робить осад на поверхнях більш рихлим, що спрощує очищення бака і колб ТЕНів.

Доступні функції та режими

 • Індикатор роботи. Світловий індикатор показує роботу нагрівального елементу, після закінчення нагріву лампочка гасне.
 • Регулювання температури. Користувач може на свій розсуд збільшувати або зменшувати температуру води в баку. Навпроти поточних параметрів температури є світловий індикатор. Зверніть увагу, що при активації функції ЕСО система переходить в автоматичний режим і користувач тимчасово втрачає можливість впливати на температуру.
 • Захист від легіонел. Дана процедура проводиться автоматично і реалізується за замовчуванням. Захист знищує бактерії і патогенну флору, які можуть розвиватися в теплій воді. Активація відбувається у випадках, коли не використовують функцію ЕСО. Перше включення захисту відбувається на 4й день після початку користування електроводонагрівачем. Якщо протягом 30 днів не відбувалося нагрівання вище ніж на 70°С і не використовувалася функція ЕСО, з панелі управління відбувається запуск наступного циклу захисту.
 • Функція ЕСО. ЕСО функція - призначена для автоматичного очищення води і внутрішніх елементів водогрійного бака від бактерій і патогенної мікрофлори. Після запуску система автоматично підбирає необхідний температурний режим і регулює швидкість нагріву Н2О. Активація функції рекомендована, коли ви не нагріваєте воду вище 70°С або якщо ви не користувалися бойлером 3 і більше місяців. Рекомендований період на який бажано включати функцію ЕСО - 6-12 годин.

Монтаж і запуск системи - рекомендації

Виконувати роботи з монтажу, налагодження і першого запуску повинні сертифіковані фахівці.

 1. Вибираючи місце, розташовуйте електронагрівач ближче до основної точки водозабору для зменшення тепловтрат в процесі транспортування води.
 2. Дотримуйтесь рекомендованих відступів: мінімальний до стелі 10 см, від верхньої точки пристрою і з боків не менше 50 см для спрощення доступу і подальшого обслуговування агрегату.
 3. Кріпити бак необхідно на капітальні стіни з використанням гаків з потрійним запасом міцності.

Технічне обслуговування - періодичність

 • Магнієвий анод рекомендується перевіряти щорічно.
 • Періодично перевіряйте перепускний клапан на відсутність пошкоджень і заклинювання. При надмірному утворенні вапняного нальоту зробіть чистку.
 • При заміні анода проводбте очищення бака і колби, що містить ТЕНи, від накипу та іншого нальоту.

У нашому каталозі представлена сучасна техніка з кращим співвідношенням продуктивність-ціна. Ariston BLU1 ECO 50 V 1,8K PL DRY поєднує в собі стильний дизайн, інноваційні технології і якість, забезпечену 100% контролем як деталей на різних етапах, так і агрегату в цілому.

При бажанні ви можете порівняти характеристики декількох моделей або задати питання консультантам, дізнатися їх думки про Ariston BLU1 ECO 50 V 1,8K PL DRY.

Діліться своїми враженнями від електроводонагрівача, залишайте відгуки на сторінці під товаром.

Вид Тена Сухой
Напруга 220
Обсяг 50 л
Потужність 1.8 кВт
Спосіб установки Вертикальный
Тип водонагрівача Накопительный
форма корпусу Цилиндрический

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Водонагрівач Ariston BLU1 ECO 50 V 1,8 K PL DRY 50 л, круглий, електр. уп-ня, сухий тен, Італія

 • Виробник: Ariston
 • Модель: 1499
 • В наявності
 • 6 170.00 грн.