• Провідна система захисту від потопу NEPTUN Base PROFI Light 1/2

Провідна система контролю протікання води NEPTUN Base PROFI Light 1/2 - це система контролю протікання води з одним краном в комплекті, яка забезпечить надійний захист від затоплення приміщень. Для об'єктів в яких необхідно закривати тільки один кран 1/2 (бойлер, колонка і т.д.). Система розроблена спеціально для інтегрування в системи водопостачання та опалення житлових будинків, котеджів, офісних будівель і магазинів. При виникненні протікання система автоматично закриє подачу води за допомогою закриття крана Профі 15мм і подасть звуковий і світловий сигнал.
Відмінною особливістю системи є наявність резервного живлення, вбудований трансформатор, при харчуванні 220В забезпечує роботу всієї системи (модуль, кран, датчик) на 12В, є кнопка відкриття і закриття крана з модуля управління, контроль за зонами датчиків, автопроворачіваніе кранів раз в місяць від закисання , подає звуковий і світловий сигнали, контроль розряду батарей модуля, попередження про розряд, індикація, можливість підключення сторонніх пристроїв (сирена, GSM повідомлення, диспетчеризація, охоронно-пожежна сигналізація, розумний будинок і т.д.) Гарантія 10 років.
Основні характеристики Виробник Нептун Країна виробник кранів Росія. Комплектація 2 датчика, 1 кран ПРОФІ 220В, 1 модуль управління Base Діаметр крана Бугатті 1/2 дюйма (15 мм) Максимальна кількість датчиків до 200-т шт. Максимальна кількість кранів до 4-х Напруга живлення 220В, Автоповорот кранів від закисання та (щомісяця)


Усi Характеристики Доступность: В наличии Производитель: Neptun, Россия Автоповорот кранов от закисания: да (ежемесячно) Диаметр кранов Бугатти: 1/2 дюйма (15 мм) Комплектация: 2 датчика, 1 кран Profi 220В, 1 модуль управления Base Максимальное количество датчиков: до 200-т шт. Максимальное количество кранов: до 4-х Напряжение питания: 220В,

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Провідна система захисту від потопу NEPTUN Base PROFI Light 1/2

  • Виробник: Neptun
  • Модель: 1219211381
  • В наявності
  • 6 670.00 грн.