Газовий котел навісний ITALTHERM CITY CLASS 24 C - двоконтурний котел з відкритою камерою згоряння (димохідний) і двома роздільними теплообмінниками для опалення та гарячого водопостачання. Дизайн котла розроблений італійською дизайнерською компанією GIUGIARO, яка відома як розробник дизайну ексклюзивних авто Ferrari, Maserati, Corvette і ін. Котел включає якісні комплектуючі з підвищеними експлуатаційними характеристиками для тривалої і безвідмовної роботи обладнання. Латунна гідравлічна група, мідний первинний теплообмінник, теплообмінник ГВП з нержавіючої сталі.

  • Пластинчастий теплообмінник з нержавіючої сталі і клапан з електроприводом дають можливість отримувати стабільну температуру гарячої сантехнічної води при використанні на кухні або у ванній кімнаті.
  • Котел газовий настінний димохідний ITALTHERM CITY CLASS 24 C має міжнародний сертифікат KIWA. Всі технічні компоненти на 100% Made in Italy і / або Made in Europe. Засновник компанії сектора HVAC, Паоло Маццони присвятив майже 50 років виробництва і технологічного розвитку газових котлів (Hermann) і Italtherm.
  • Вся продукція виробляється на заводі в г.Понтенуре (П'яченца), Італія. Модель серії "С" призначена для роботи з димоходами природного відводу продуктів горіння. Функції: - Сучасний дизайн - Компактні габарити - Інтерфейс управління з LCD-дисплеєм для візуалізації роботи і параметрів котла - Надійна гідравлічна група з 2-мя теплообмінниками. - Підключення кімнатного хронотермостата
Метод відведення відпрацьованих газів Дымоход
Теплова потужність 24 кВт
Тип котла за повнотою використання енергії палива Конвекционные
Тип топки Открытая

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Газовий котел ITALTHERM CITY CLASS 24 C

  • Виробник: ITALTHERM
  • Модель: 4610
  • В наявності
  • 20 600.00 грн.