• Газова колонка Ariston FAST 10L UA

Новинка 2021 року від компанії Ariston.

Нова ультра сучасна газова колонка Ariston FAST 10 NG

Гаряча вода цілий рік

Ariston FAST 10L NG - це сучасна газова колонка, яка здатна забезпечити безперебійну подачу гарячої води в потрібній кількості в будь-який час року. Малі габарити, надійна конструкція, просте управління і економічність – все це може стати вирішальним фактором при покупці приладу. А коли ви побачите ціну, то будете приємно здивовані її доступністю. За сучасну європейську модель це зовсім недорого!

Система підтримки температури

Конструкція газової колонки Ariston FAST 10L NG гранично проста. Пальник з нержавіючої сталі призначений для роботи на природному газі. Теплообмінник виконаний з міді, щоб забезпечити ефективність і довговічність. Механічний термостат дозволяє уникнути перегріву. Потужність збільшується автоматично при збільшенні витрати води, що допомагає підтримувати заданий рівень температури в будь-якому положенні крана. Пристрій готовий забезпечити продуктивність до 10 літрів в хвилину, що більш ніж достатньо для побутових потреб.

Система безпеки

Враховуючи, що експлуатація газових приладів вимагає особливої уважності, газова колонка Ariston FAST 10L NG обладнана декількома рівнями забезпечення безпечної роботи. Датчик тяги відключить подачу газу, якщо в димоході не забезпечується відтік продуктів горіння. Тому якщо навіть димохід заб'ється, то горіння припиниться, щоб уникнути жахливих наслідків. Термостат забезпечує захист від перегріву. На пальнику є датчик полум'я, який контролює роботу пальника. Якщо полум'я згасне, то подача газу також припиниться.

Зручна робота

Підпал пальника в газовій колонці Ariston FAST 10L NG здійснюється автоматично. П'єзоелемент працює від батарейок. Панель управління проста і інформативна. Поворотні регулятори допоможуть налаштувати режим роботи в два рухи.

Купити газову колонку Ariston FAST 10L NG ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті, а також за телефоном гарячої лінії.

Технічні характеристики на фото:


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Газова колонка Ariston FAST 10L UA

  • Виробник: Ariston
  • Модель: 1219218904
  • В наявності
  • 3 890.00 грн.